SKY GARDEN SKY IS NOT THE LIMIT

Piąta edycja wyjątkowego pokazu mody osób z niepełnosprawnościami, It’s My Time, która odbyła się w niedzielę 22 września br., z całą pewnością trafi na bardzo osobistą półkę ze wspomnieniami wszystkich obecnych podczas

Położony 155 metrów nad powierzchnią chodnika przy ulicy Fenchurch 20 w Londynie jest najwyżej zlokalizowanym ogrodem publicznym nad Tamizą. Kultowy Sky Garden – zarządzany przez renomowaną firmę cateringową Rhubarb Hospitality Collection – oferuje oazę dla smakoszy i spektakularny widok na miasto.


Mój normalny dzień zawsze black and white / wywiad z Szymonem Brodziakiem

Wywiad okładkowy – Szymon Brodziak w materiale – Mój Normalny dzień Zawsze Black & White. Geniusz czarno-białej fotografii, pierwszy Polak i najmłodszy artysta zaproszony do współpracy z Helmut Newton Foundation w Berlinie, najlepszy fotograf czarno-białych kampanii reklamowych na świecie w ogniu pytań Magdaleny Maskiewicz.

Siwy Dym(ek) – wywiad z ilustratorką Eweliną Dymek / LAVIE

Wywiad z polską ilustratorką Eweliną Dymek, mającą w swoim portfolio projekty dla Washington Post, GQ, Vanity Fair, Bank Of America, Hunter, Samsung, Alpro, etc. Autorką ilustracji okładkowej ostatniej powieści Jerzego Pilcha pt. Żółte Światło.

Wywiad z Jackiem Vettriano

Rozmowa inna niż wszystkie. Intelektualna, emocjonalna i estetyczna uczta. Publikacja mojego wywiadu z najsłynniejszym szkockim malarzem – Jack’em Vettriano. 12 stron rozmowy z artystą, którego dzieła ma w swojej kolekcji Jack Nicholson czy Sir Alex Fergusson. Autora słynnego płótna „Singing Butler”, sprzedanego na aukcji w Londynie za 744 tys funtów. Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi w sztuce wizualnej. Geniusza, hedonisty i self made man’a. Moje opus magnum. So far 😉

  • Publikacja wywiadu z malarzem światowego formatu Jack’em Vettriano. Intelektualna, emocjonalna i estetyczna uczta. 12 stron rozmowy z artystą, którego dzieła ma w swojej kolekcji Jack Nicholson czy Sir Alex Fergusson. Autora słynnego płótna „Singing Butler”, sprzedanego na aukcji w Londynie za 744 tys. funtów. Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi w sztuce wizualnej. Magdalena Maskiewicz jest jedyną Polką, której artysta udzielił wywiadu w swoim londyńskim apartamencie.
  • Publikacja całostronicowej reklamy Courier 96 – Twój Wizerunkowy Concierge

PAŁAC CIEKOCINKO HOTEL RESORT & WELLNESS

PAŁAC CIEKOCINKO HOTEL RESORT & WELLNESS

Tym, co czyni Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness miejscem wyjątkowym, poza najwyższym standardem smaego obiektu, jest jego harmonijne wpisanie w otaczający krajobraz. Krajobraz o niezwykłym bogactwie i potencjale, wręcz stworzonym do aktywnej eksploracji przez człowieka.

CO WRÓŻY IMIĘ RÓŻY? / TRENDY ART OF LIVING

Teoria Wielkiego Wybuchu (Big Bang) mówi o tym, że przeszło 13 mld lat temu, z bardzo wielkiej i gorącej osobliwości początkowej wyłonił się Wszechświat. Moja teoria, nieco mniejszego Bang Bang, podpowiada mi z kolei, że kilka lat temu w samym sercu trzaskającego mrozem Bad Aussee, gdy w rozgwieżdżone niebo strzelały sztuczne ognie, a w belki na suficie korki od szampana, w moim mikrokosmosie też dokonywała się gigantyczna przemiana. Chociaż na efekt końcowy należało poczekać jeszcze dziewięć miesięcy.

Continue reading